Football (Soccer), Euro 2016

England - Russia Biletat

E Shtune, 11 Qershor 2016 21:00| Marseille, France -Stade Velodrome
Cfare nenkupton?
Seksionet e skuadres vendase dhe asaj te huaj
Nese nuk specifikohet, te gjitha biletat jane per zonen ku qendrojne tifozet vendas. Biletat per skuadren mike jane te percaktuara si "Tifozet e skuadres mike".
Stade Velodrome
venue
Cfare nenkupton?
Seksionet e skuadres vendase dhe asaj te huaj
Nese nuk specifikohet, te gjitha biletat jane per zonen ku qendrojne tifozet vendas. Biletat per skuadren mike jane te percaktuara si "Tifozet e skuadres mike".
Kategorite e biletave
Kategoria
Cmimi per bilete
Sasia
Kategoria e katert
240
Booking fee per ticket
€35
  Dergesa e biletes
 • dergesa ne hotel ose ne adresen lokale

 • €8
Kategoria e trete
263
Booking fee per ticket
€39
  Dergesa e biletes
 • dergesa ne hotel ose ne adresen lokale

 • €8
Kategoria e dyte
288
Booking fee per ticket
€42
  Dergesa e biletes
 • dergesa ne hotel ose ne adresen lokale

 • €8
Kategoria e pare
359
Booking fee per ticket
€53
  Dergesa e biletes
 • dergesa ne hotel ose ne adresen lokale

 • €8
iconLockPagese e sigurte
iconLock150% Bleres I garantuar
Si te shkojme tek England - Russia ne vendin e Stade Velodrome
Adresa3 Boulevard Michelet 13008 Marseille
Marreveshjet e vendit

Ku do te ulem?


Ulja ne rradhe
Sports Events 365 angazhohet per tju ulur ne rradhe (dy se bashku) edhe pse kategoria e biletave e specifikon ndryshe.
VINI RE: ne shume stadiume "Ulja ne rradhe" perfshin vendet diagonale dhe perpendikulare.


Ulja tre apo me shume se bashku
Kur ju nevojiten 3 apo me shume bileta do te bejme te pamunduren per tju ulur se bashku.
Nese DUHET te uleni se bashku , kontakto  miqesisht me departamentin  e kujdesit ndaj klientit me telefon ose me email.Ne shumicen e rasteve do te konfirmojme kerkesen specifike ose do gjejme nje zgjidhje alternative.


Biletat Teke
ndonjehere ofrojme bileta qe kategorizohen si "teke"
Keto bileta zakonisht jane me te lira.Nese ju do te blini 2 bileta "teke" nuk do te uleni se bashku.


Ulja ne Grup
Per 8 bileta ose me shume kontrollo  disponueshmerine per uljen ne grup me departamentin e kudesit ndaj klientit..Ulja ne grup mund te kushtoje me pak ,ose me shume varet nda disponibiliteti.
Nese kategoria e biletes qe keni zgjedhur jua lejon kete - vazhdoni me porosine pa qene nevoja te na kontaktoni ,ne raste te tilla ne mund tju garantojme qe do te uleni ne rradhe.


Vini Re!


Ky informacion per kategorite e biletave eshte I pergjithshem dhe ne vende te ndryshme mund te mos jete ekzaktesisht si ne marreveshjen e vendeve. Kur eshte e vlefshme, prezantojme edhe harten e stadiumit. Ju lutemi ta konsultoni ate nderkohe qe shikoni kategorite e biletave per nje ngjarje.

Keni me shume pyetje?


Per pershkrimin e plote ne cdo kategori Kliko ketu Contact Us

England ndeshjet
E Premte, 27 Maj 2016 Sunderland, Angli - Stadium of Light
E Enjte, 02 Qershor 2016 London, Angli - Wembley Stadium
E Enjte, 16 Qershor 2016 Lens, France - Stade Felix Bollaert
E Hene, 20 Qershor 2016 Saint Etienne, France - Stade Geoffroy Guichard
E Diele, 04 Shtator 2016 Bratislava, Sllovakia - Štadión Pasienky