Na kontakto +355-694094425
Football (Soccer), Euro France

Cerek Finale, Ndeshja 46: Wales - Belgium Biletat

E Premte, 01 Korrik 2016 21:00| Lille, France -Stade Pierre-Mauroy
Cfare nenkupton?
Seksionet e skuadres vendase dhe asaj te huaj
Nese nuk specifikohet, te gjitha biletat jane per zonen ku qendrojne tifozet vendas. Biletat per skuadren mike jane te percaktuara si "Tifozet e skuadres mike".
Stade Pierre-Mauroy
venue
Cfare nenkupton?
Seksionet e skuadres vendase dhe asaj te huaj
Nese nuk specifikohet, te gjitha biletat jane per zonen ku qendrojne tifozet vendas. Biletat per skuadren mike jane te percaktuara si "Tifozet e skuadres mike".
Kategorite e biletave
Kategoria
Cmimi per bilete
Sasia
Kategoria e trete
359
Booking fee per ticket
€53
  Dergesa e biletes
 • dergesa ne hotel ose ne adresen lokale
 • terheq ne qender te qytetit

 • €15
 • €10
Kategoria e dyte
403
Booking fee per ticket
€60
  Dergesa e biletes
 • dergesa ne hotel ose ne adresen lokale
 • terheq ne qender te qytetit

 • €15
 • €10
Kategoria e pare
575
Booking fee per ticket
€85
  Dergesa e biletes
 • dergesa ne hotel ose ne adresen lokale
 • terheq ne qender te qytetit

 • €15
 • €10
iconLockPagese e sigurte
iconLock150% Bleres I garantuar
Si te shkojme tek Cerek Finale, Ndeshja 46: Wales - Belgium ne vendin e Stade Pierre-Mauroy
AdresaBvd de Tournai - Villeneuve d'Ascq
Marreveshjet e vendit

Ku do te ulem?


Ulja ne rradhe
Sports Events 365 angazhohet per tju ulur ne rradhe (dy se bashku) edhe pse kategoria e biletave e specifikon ndryshe.
VINI RE: ne shume stadiume "Ulja ne rradhe" perfshin vendet diagonale dhe perpendikulare.


Ulja tre apo me shume se bashku
Kur ju nevojiten 3 apo me shume bileta do te bejme te pamunduren per tju ulur se bashku.
Nese DUHET te uleni se bashku , kontakto  miqesisht me departamentin  e kujdesit ndaj klientit me telefon ose me email.Ne shumicen e rasteve do te konfirmojme kerkesen specifike ose do gjejme nje zgjidhje alternative.


Biletat Teke
ndonjehere ofrojme bileta qe kategorizohen si "teke"
Keto bileta zakonisht jane me te lira.Nese ju do te blini 2 bileta "teke" nuk do te uleni se bashku.


Ulja ne Grup
Per 8 bileta ose me shume kontrollo  disponueshmerine per uljen ne grup me departamentin e kudesit ndaj klientit..Ulja ne grup mund te kushtoje me pak ,ose me shume varet nda disponibiliteti.
Nese kategoria e biletes qe keni zgjedhur jua lejon kete - vazhdoni me porosine pa qene nevoja te na kontaktoni ,ne raste te tilla ne mund tju garantojme qe do te uleni ne rradhe.


Vini Re!


Ky informacion per kategorite e biletave eshte I pergjithshem dhe ne vende te ndryshme mund te mos jete ekzaktesisht si ne marreveshjen e vendeve. Kur eshte e vlefshme, prezantojme edhe harten e stadiumit. Ju lutemi ta konsultoni ate nderkohe qe shikoni kategorite e biletave per nje ngjarje.

Keni me shume pyetje?


Per pershkrimin e plote ne cdo kategori Kliko ketu Contact Us

Wales ndeshjet
E Hene, 05 Shtator 2016 Swansea, Wells - Liberty Stadium
E Enjte, 06 Tetor 2016 Viene, Austria - Ernst Happel Stadion
E Diele, 09 Tetor 2016 Swansea, Wells - Liberty Stadium
E Shtune, 12 Nentor 2016 Swansea, Wells - Liberty Stadium
E Premte, 24 Mars 2017 Dublin, Irlanda - Aviva Stadium