Rreth nesh

Sport events 365 eshte ndermjetesi I sporteve nderkombetare dhe biletave.

Themeluar ne 2006 ,Website-et e kompanise terheqin 200,000 vizitore ne muaj.Shume prej tyre jane te ekspozuar ndaj biletave dhe permbajtjes permes pjesemarrjes dhe bashkimit.

Ne jemi ne ritem per te shitur 30,000 bileta kete vit duke prezantuar keshtu nje rritje prej 25% nga viti ne vit. Ne vazhdojme te rritemi ,por e bejme kete me nje ritem te qendrueshem duke ruajtur standartet e larta te sherbimit.

Mbi te gjitha, ne vleresojme klientet tane,private dhe ato te biznesit.Ne bejme gjithcka qe mundemi per tju dhene sherbimin me te besueshem me cmim me te mire.

Kompanite e udhetimit ,agjentet dhe partneret e biznesit jane te mirepritur per te mesuar rreth sherbimeve shtese.

Cfare na bene ne te vecante? 

Meqenese kemi kaq shume gjera per te thene per cfare ne jemi te vecante vendosem ti dedikojme nje faqe speciale me titullin : Perse Ne?

ketu eshte ceshtja kryesore e permbledhur ne pak fjale:

Sport Events 365 nuk eshte nje treg online ,apo nje website per shkembime biletash.

Ne nuk mund te rrijme duarkryq dhe   tju lejme ju ne "luften" e biletave qe shkaktohet nga shitjet qe nuk zbatojne Kushtet dhe Rregullat.

Ne jemi 150 % te angazhuar qe ju te ndiqni endrren tuaj.

Ne jemi mbeshtetesi juaj kryesor dhe prandaj ju mund te flisni me ne per cdo pyetje ose kerkese.

Na kontaktoni ne Skype apo ne Telefon - ne 7 dite te javes.

Njohuria jone e vecante dhe sherbimi personal :

Ju ndoshta do te jeni jashte vendit ,nje vend te huaj.Ne e dime kete, keshtu qe do tju mbeshtesim me informacionin e plote ne lidhje me cdo event. Ne do te perpiqemi tju bejme qe te ndiheni si ne shtepine tuaj kudo qe te jeni.

Gjate udhetimit ju keni nevoje qe te ndjeheni I sigurte qe asgje e rendesishme nuk ka ngel ne shtepi,megjithate procesi jone I konfirmimit eshte personal dhe nje punonjes I joni do tju kontaktoje.

 

Misjoni jone:

Ne do te sigurohemi qe ju te merrni bileten tuaj dhe ndjeheni I lumtur per te.

Deshirojme te shikojme porosi te bera nga ju ne website-in tone ,perseri e perseri.

Ne do te bejme nje rruge te gjate se bashku duke marre ne konsiderate rekomandimet tuaja.

Misjoni jone eshte te jemi te sinqerte,te lire ,te besueshem dhe efikas ndersa trajtojme porosine tuaj.